• نوشته شده در: مرداد, ۲ ۱۴۰۰
 • توسط: کارشناس


 • قیمت بستنی جلاتو بر چه اساس است؟

  بستنی جلاتو اسکوپی

  قیمت بستنی جلاتو یکی از کلماتی است که توسط کاربران در شبکه های مجازی و اینترنت بیشتر جستجو می شود. از این رو تصمیم گرفتیم مقاله ای کامل در خصوص قیمت بستنی جلاتو بنویسیم.

  بستنی یکی از دسرهای خوشمزه و بسیار پرطرفدار است که افراد در سنین مختلف به مصرف آن علاقمند هستند. البته ذائقه افراد در خصوص مصرف بستنی متفاوت است. به طوری که برخی از افراد بستنی شیرین و برخی دیگر بستنی ترش را ترجیح می‌دهند. گروهی از مصرف کنندگان تمایل به مصرف بستنی‌های ترکیبی با شکلات یا میوه و مغزها دارند. چوبیک، با هدف عرضه محصولاتی سالم و مطابق با ذائقه تمام مصرف کنندگان، همراه با تیمی متخصص و با بهره‌گیری از مواد اولیه طبیعی و درجه یک، به تولید انواع مختلفی ازبستنی‌های جلاتو فعالیت دارد. بستنی‌های چوبیک در طعم‌هایی بی‌نظیر و باورنکردنی و با ترکیبات جذابی از انواع میوه‌ها، مغزها، نوتلا، بیسکویت‌ها و شکلات‌های مرغوب تولید و عرضه می‌شوند. قیمت بستنی جلاتو در مقایسه با کیفیت، طعم و جذابیت آن بسیار پایین است. در ادامه به توضیح ترکیبات و قیمت برخی از محبوب‌ترین بستنی‌های جلاتو می‌پردازیم.

  بستنی ژلاتو

  قیمت بستنی جلاتو چگونه مشخص می شود؟

  قیمت بستنی جلاتو بر اساس ترکیبات آن مشخص می شود. بستنی جلاتو طعم های مختلف با ترکیبات آجیل ، شکلات و میوه ای دارد که هر کدام بر اساس حجم و قیمت مواد استفاده شده مشخص می شود. مثلا قیمت بستنی جلاتو با ترکیبات میوه، ارزانتر از بستنی جلاتو با ترکیبات پسته است.

  در ادامه به بررسی انواع بستنی جلاتو از نظر مواد مورد استفاده و قیمت آن پرداخته ایم.

  قیمت بستنی جلاتو میوه ای

  جلاتو آلبالو
  جلاتو آلبالو از جمله بستنی‌های پرطرفدار است که در ترکیبات آن، علاوه بر جلاتو چوبیک با طعم بی‌نظیر، تکه‌های آلبالو هم وجود دارد. مصرف جلاتو آلبالو برای افرادی که به بستنی‌های ترش مزه علاقه دارند بسیار دلپذیر است. قیمت جلاتو آلبالو با بسته‌بندی نیم کیلویی فقط 85 هزار تومان است.
  جلاتو  انبه
  جلاتو انبه، یکی از انواع بستنی‌های میوه‌ای محبوب است که در ترکیبات آن، علاوه بر جلاتو، تکه‌های انبه هم وجود دارد. طعم و بوی انبه تازه در این بستنی، مصرف آن را برای تمام سنین بسیار دلپذیر کرده است. قیمت جلاتو انبه با بسته‌بندی نیم کیلویی فقط 70 هزار تومان است.

  بستنی ژلاتو

  قیمت بستنی شکلاتی جلاتو

  جلاتو اورئو
  جلاتو اورئو، یکی از محبوب‌ترین بستنی‌ها برای تمام سنین است که مواد اولیه آن شامل بستنی جلاتو و بیسکویت پرطرفدار اورئو با کرم وانیلی است. لازم به ذکر است که در تولید این بستنی، از تکه‌های واقعی بیسکویت اورئو استفاده می‌شود. با وجود این، قیمت جلاتو اورئو با بسته‌بندی نیم کیلویی فقط 60 هزار تومان است.
  جلاتو براونی
  جلاتو براونی، یکی از متفاوت‌ترین انواع جلاتوها است که توسط چوبیک عرضه می‌شود. جلاتو براونی از ترکیب کیک شکلاتی خوشمزه و بسیار پرطرفدار براونی و بستنی جلاتو تولید می‌شود. تمام افرادی که به کیک براونی علاقه دارند از مصرف این محصول بی‌نظیر لذت خواهند برد. قیمت جلاتو براونی با بسته‌بندی نیم کیلویی 75 هزار تومان است.
  جلاتو چیزکیک
  جلاتو چیزکیک از تکه‌های چیزکیک همراه با بستنی جلاتو مخصوص چوبیک تولید می‌شود. قیمت جلاتو چیزکیک با بسته‌بندی نیم کیلویی 75 هزار تومان است.
  جلاتو سنتی
  جلاتو سنتی از شیر خالص تولید می‌شود و طعم آن بسیار آشنا و یادآور دوران کودکی است. مصرف این نوع جلاتو برای افرادی که به بستنی‌های ساده و خالص علاقه دارند بسیار دلپذیر است. اگر تا به حال جلاتو سنتی تولید شده از شیر طبیعی را که توسط چوبیک عرضه می‌شود امتحان نکرده‌اید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما سفارش بدهید و از طعم جذاب و خاص آن‌ لذت ببرید. قیمت جلاتو سنتی در بسته‌بندی نیم کیلویی 80 هزار تومان است.
  جلاتو کیت کت
  مواد اولیه جلاتو کیت کت، بافت‌های نرم بستنی جلاتو چوبیک با طعم شکلات ویفری خوشمزه کیت کت است که با استفاده از آن‌ها، جلاتوی با طعم بی‌نظیر تولید می‌شود. قیمت جلاتو کیت کت در بسته‌بندی نیم کیلویی 60 هزار تومان است.
  جلاتو کیندر
  جلاتو کیندر، یکی از بستنی‌های با طعم‌ متفاوت و نو است که توسط چوبیک عرضه می‌شود. برای تهیه جلاتو کیندر، از ترکیب بستنی جلاتو و شکلات کیندر استفاده می‌شود. طعم فندق موجود در شکلات کیندر همراه با بافت نرم و ابریشمی جلاتو بسیار دلچسب و مطلوب است. با توجه استفاده از شکلات کیندر در تهیه این نوع بستنی، قیمت آن نسبت به سایر جلاتوها مقداری بالاتر است؛ قیمت جلاتو کیندر در بسته‌بندی نیم کیلویی 100 هزار تومان است.
  جلاتو لوتوس
  جلاتو لوتوس، یکی از انواع بستنی‌های میوه‌ای محبوب است که از جلاتو بی‌نظیر چوبیک و بیسکویت ترد و کاراملی لوتوس تولید می‌شود و بسیار خوش عطر و خوش طعم است. قیمت جلاتو لوتوس در بسته‌های نیم کیلویی 70 هزار تومان است.
  جلاتو نوتلا
  بی شک یکی از پرطرفدارترین بستنی‌ها برای تمام سنین، جلاتو نوتلا است. در ترکیبات جلاتو نوتلا علاوه بر بستنی جلاتو، از نوتلای محبوب با طعم فندق و تکه‌های پسته استفاده می‌شود. با توجه به استفاده از پسته مرغوب و درجه یک ایرانی و نوتلای اصلی در تولید این محصول، قیمت آن کمی بیش‌تر از سایر انواع جلاتوها است؛ اما به شما اطمینان می‌دهیم که با یک بار مصرف، مشتری دائمی آن خواهید شد. قیمت جلاتو نوتلا در بسته‌های نیم کیلویی 95 هزار تومان است.
  جلاتو لاویوا
  ترکیبات جلاتو لاویوا که از محصولات جدید برند چوبیک و بسیار پرتقاضا است، بستنی جلاتو، بیسکویت و کرم شکلاتی است که یک روکش از شکلات شیری مخصوص نیز دارد. قیمت جلاتو لاویوا در بسته‌های نیم کیلویی 65 هزار تومان است.
  جلاتو هوبی
  یکی از جلاتوهای ترکیبی پرطرفدار، جلاتو هوبی است که از ترکیب بستنی جلاتو مخصوص چوبیک و شکلات هوبی تولید می‌شود. این بستنی بسیار پرطرفدار است و مصرف آن برای بسیاری از افراد، خاطره انگیز و یادآور دوران کودکی است. قیمت جلاتو هوبی در بسته‌های نیم کیلویی 60 هزار تومان است.

  بستنی ژلاتو پسته

  قیمت بستنی پسته جلاتو

  جلاتو پسته
  مواد اولیه جلاتو پسته، شامل بستنی جلاتو با کره پسته است. کره پسته موجود در این محصول، از پسته مرغوب ایرانی تولید شده است. با وجود این، قیمت جلاتو پسته با بسته‌بندی نیم کیلویی، تنها 70 هزار تومان است.

  کلام آخر قیمت بستنی جلاتو

  در این مطلب انواع بستنی‌های جلاتو شامل بستنی‌های ساده و طبیعی و ترکیبی با میوه‌، شکلات، بیسکویت و مغزها را که توسط برند چوبیک تولید و عرضه می‌شوند، مورد بررسی قرار دادیم و به ترکیبات آن‌ها اشاره کردیم. همچنین قیمت بستنی‌های جلاتو را مورد مقایسه قرار دادیم. همان‌طور که مشاهده کردید، چوبیک شیوه‌ای نوین برای تولید بستنی‌های مخصوص و متنوع در پیش گرفته است و با تولید بستنی‌های ایتالیایی مطابق با ذائقه مصرف کنندگان مختلف و استفاده از مواد اولیه طبیعی و سالم و قیمت‌گذاری مناسب محصولات، گامی در جهت پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان برداشته است. اگر شما هم تجربه خرید بستنی جلاتو از چوبیک را دارید، می‌توانید نظر خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
  کلمه کلیدی: قیمت بستنی جلاتو